Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Foto:

Bára Doležalová
 

 
Termíny závodů 2020
 

začátek

konec

název

pořadatel

místo

 leden

 

 

 

 

26.01.

 

KP Vysočiny v hale

Třebíč+Jihlava

Praha

22.01.

 

Malá Okříšská laťka

Okříšky

 

 únor

 

 

 

 

07.02.

09.02.

MČR ve vícebojích v hale

Olymp Praha

Praha

15.02.

16.02.

MČR juniorů a dorostu v hale

Vítkovice

Ostrava

22.02.

23.02.

MČR mužů a žen v hale

Vítkovice

Ostrava

29.02.

01.03.

MČR žactva v hale

Olymp Praha

Praha

 březen

 

 

 

 

21.03.

 

Běh Lorenzovými sady

Třebíč

 

28.03.

 

MČR v přespolním běhu

Tábor

Tábor

 duben

 

 

 

 

05.04.

 

Korunou za korunu

Nové Město

 

18.04.

 

O pohár století

Pacov

 

25.04.   MČR v běhu na 10 000 m Slavkov  
25.04.   Zahajovací závody Třebíč  

 květen

 

 

 

 

03.05.

 

1. kolo KPD M,Ž.J,D a žactva

Třebíč

 

05.05.

 

Atletický trojboj + Štafetový pohár

Třebíč

 

09.05.

10.05.

KP ve vícebojích

Třebíč

 

10.05.

 

Liga Vysočiny přípravka

V. Meziříčí

 

12.05.

 

Štafetový pohár + atletický trojboj

Třebíč

 

16.05.

 

1. kolo 2. ligy, skupina E

Vyškov

 

17.05.

 

1. kolo 1. ligy, skupina A

Č. Budějovice

 

17.05.

 

1. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec

 

19.05.

 

Pohár rozhlasu - mladší

Třebíč

 

20.05.

 

Pohár rozhlasu - starší

Třebíč

 

21.05.

 

Vrhačský trojboj

Třebíč

 

23.05.

 

KP mužů, žen, juniorů a dorostu

Jihlava

 

24.05.

 

Liga Vysočiny přípravka

Nové Město

 

24.05.   MKÚ staršího žactva    

26.05.

 

Pohár rozhlasu - kraj

Třebíč

 

30.05.

 

2. kolo 1. ligy, skupina A

Slavia Praha 

 

31.05.

 

2. kolo 2. ligy, skupina E

Břeclav

 
31.05.   2, kolo KPD mladšího žactva Jihlava  

 červen

 

 

 

 

04.06.

 

Sprinterský trojboj

Třebíč

 

05.06.

07.06.

MČR ve vícebojích

Praha

 

06.06.

 

MČR veteránů

Pacov

 

07.06.

 

2. kolo KPD M,Ž.J,D a žactva

Jihlava

 

07.06.

 

MČR Sportu pro všechny

Třebíč

 

07.06.

 

Liga Vysočiny přípravka

Velké Meziříčí

 

13.06.

 

3. kolo 1. ligy, skupina A

Domažlice

 

13.06.

 

3. kolo 2. ligy, skupina E

Hodonín

 

14.06.

 

3. kolo KPD mladšího žactva

Pacov

 

20.06.

21.06.

MČR juniorů a dorostu

Ostrava

 

21.06.

 

Pohár smíšených družstev ml. žactva

Třebíč

 

27.06.

28.06.

MČR mužů a žen

Plzeň

 

27.06.

 

3. kolo KPD J,D a žactva

Pacov

 

červenec

 

 

 

 

12.07.   Cena města Pacova Pacov  

 srpen

 

 

 

 

08.08. 09.08. VC Pacova ve vícebojích Pacov  

16.08.

 

Velká cena Třebíče

Třebíč

 

23.08.

 

4. kolo 1. ligy, skupina A

Sp. Praha 4

 

23.08.

 

4. kolo 2. ligy, skupina E

Znojmo

 

30.08.

 

KP staršího a mladšího žactva

Jihlava

 

 září

 

 

 

 

05.09.

06.09.

MČR do 22 let

Jablonec

 

05.09.

 

Liga Vysočiny přípravek

Třebíč

 

06.09.

 

Finále KPD juniorů, dorostu a žactva

Pacov

 

12.09.

 

MČ družstev dorostu

Třebíč

 

13.09.

 

4. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec

 

17.09.

 

Sprinterský trojboj

Třebíč

 

19.09.

20.09.

MČR žactva

Třinec

 

19.09.   MČR družstev veteránů Třebíč  
19.09.   Veřejné závody Třebíč  
24.09.   Vrhačský trojboj Třebíč  

26.09.

 

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč

 

27.09.

 

KP přípravek ve čtyřboji

Jihlava

 

 říjen

 

 

 

 

04.10.

 

Běh okolo zámku

Chotěboř

 

10.10.

 

Běh Libušiným údolím

Třebíč

 

17.10.

 

Běh Heulosem

Jihlava

 

24.10.

 

KP v přespolním běhu

Jemnice

 

 listopad

 

 

 

 

21.11.

 

MČR v přespolním běhu

Běchovice

 

 

 

Finále Běžeckého poháru

 

 

 prosinec

 

 

 

 

12.12.

 

MKÚ mladšího žactva