26.8.2019
Začínáme trénovat!
Tréninky ve školním roce 2019/2020.
Máš zájem zkusit atletiku?
Najdi si podle věku, času a místa trenéra a zavolej mu.
Atletická školka (děti 3 - 6
let)
Jan Vaněk, 731414947, h.vanous@seznam.cz
středa 15:00 - 17:00 ZŠ Benešova
Atletická přípravka (děti 7 - 11 let)
Veronika Pivničková, 602745991,
spacvev@seznam.cz
úterý a čtvrtek 15:30 - 16:45 stadion/hala TJ Spartak
Štěpánka Velebová, Aneta Šanderová a Ivana Chovancová,
775602333, s.velebova@centrum.cz
úterý a čtvrtek 16:00 - 17:15 ZŠ Bartuškova
Ondřej Štěpnička, 777822976,
ostepnicka@centrum.cz
středa 13:20 -14:10, ZŠ Benešova, 1. - 2. třída
středa 14:10 - 15:00 ZŠ Benešova, 3. - 5. třída
Jan Pelán a Veronika Velebová,
pondělí a středa 15:00 - 16:00, stadion, hala, gymnázium
Žactvo (12 - 15 let)
Jaroslav Bohutínský, 723364387,
bohutinskyj@seznam.cz
úterý a čtvrtek 16:00 - 17:30 stadion/hala TJ Spartak
Josef Vomela a Milan Zeibert, 732681111,
josefvomela@seznam.cz
pondělí a čtvrtek 16:00 - 18:00, středa 14:30 - 16:00,
sobota 10:00 - 12:00 stadion/gymnázium, ZŠ Benešova
Petr Veleba a David Hort, 608605098,
petr.veleba@seznam.cz
úterý a čtvrtek 15:00 - 17:30, neděle 9:30 - 11:30,
stadion/ZŠ Horka-Domky
Jan Heres, 702063036, hery7@seznam.cz
úterý a čtvrtek 16:00 - 18:00 stadion/ZŠ Benešova
Vratislav Fišera, 606748153,
fisera_vratislav@post.cz
pondělí, středa, pátek 13:15 - 15:15 ZŠ Okříšky
Tomáš Kopečný, 724515299,
samottomas91@gmail.com,
pondělí 15:00 - 17:00 a čtvrtek 15:30 - 17:30,
stadion/hala TJ Spartak, ZŠ Benešova
Jana Staňková,
jana.stankova.tr@seznam.cz,
605556811
pondělí a středa 15:00 - 16:00, stadion, hala
Dorost a starší (od 16 let)
Jiří Kliner, 736750380,
juras.kliner@seznam.cz
pondělí, úterý, čtvrtek 15:00 - 17:30
stadion/hala TJ, ZŠ Benešova
Jan Heres, 702063036, hery7@seznam.cz
úterý a čtvrtek 16:00 - 18:00, stadion/ZŠ Benešova
Josef Vomela, 732681111,
josefvomela@seznam.cz
pondělí a čtvrtek 16:00 - 18:00, stadion/ZŠ Benešova
Sportovní třídy ZŠ Benešova
Milan Zeibert, milan.zeibert@seznam.cz
Tomáš Kopečný,
samottomas91@gmail.com1.
úterý 14:00 - 15:30, 6. a 7. třída
Milan Zeibert, milan.zeibert@seznam.cz
Tomáš Kopečný,
samottomas91@gmail.com
čtvrtek 14:00 - 15:30, 8. a 9. třída
Vratislav Fišera