Osobnosti:

Petr Svoboda

Petr Svoboda

 
98 let atletiky
v Třebíči

1919-201
7

Základní část
junioři

1. Jihlava 16
2. Třebíč 15
3. H. Brod 12
4. Mové Město 8
5. Pacov 5
6. Vel. Meziříčí 3


dorostenci

1. Třebíč 27
2. Jihlava 22
3. Vel. Meziříčí 22
4. Nové Město 11
5. Jemnice 11
6. Pacov 10
7. H. Brod 9
8. Humpolec 6
9. Bystřice n. P. 3


starší žáci

1. Třebíč 25
2. Jihlava 24
3. Jemnice 22
4. Pacov 17
5. Humpolec 16
6. Vel. Meziříčí 13
7. Nové Město 6
8. Žirovnice 6
9. Bystřice n. P. 2


juniorky

1. Třebíč 12
2. Jihlava 10,5
3. Pacov 10
4. Nové Město 9,5
5. Ledeč n. S. 2


dorostenky

1. Třebíč 19
2. Jihlava 17
3. Nové Město 14
4. Pacov 13
5. Žirovnice 10
6. H. Brod 6
7. Jemnice 4


starší žákyně

1. Třebíč 24
2. Jihlava 21
3. Vel. Meziříčí 18
4. Nové Město 15
5. Pacov 12
6. H. Brod 8
7. Jemnice 6
8. Humpolec 3

 

 

10.6.2017
V Pacově skončila základní část KPD.

V sobotu 10. června se v Pacově konalo 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň. Do finálového kola, které se koná po prázdninách, postoupila družstva juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň z prvního místa po základní části. A tak jedině družstvo juniorů postoupilo z druhého místa.
V závěrečném kole zvítězila družstva dorostenců, dorostenek a starších žákyň. Starší žáci obsadili druhé místo a družstva juniorů a juniorek skončila na čtvrtém místě.



Z výsledků:
junioři
100 m - 1. Kincl 11,84
400 m přek. - 2. Kincl 66,07
kladivo - 1. Kincl 35,10
dorostenci
100 m - 2. Šoukal 12,38, 3. Lenikus 12,55
200 m - 2. Šoukal 24,80
, 6. Lenikus 25,40
800 m - 5. Krpálek 2:25,79
300 m přek. - 3. Víceník 45,09
4 x 100 m - 1. Lenikus, Šoukal, Padělek, Krpálek 49,19
výška - 3. Krpálek 1,46
disk - 1. Padělek 36,42, 2. Krpálek 20,87, 3. Ošmera 20,64
oštěp - 1. Padělek 40,92, 3. Ošmera 26,27
žáci
60 m - 2. Morong 7,80, 5. Veselý 8,28
150 m - 2. Morong 18,25, 6. Veselý 19,33
800 m - 4. Fučík 2:29,90, 5. Michálek 2:30,31
4 x 60 m - 2. Morong, Veselý, Vlasák, Šťastný 32,26
výška - 1. Pekárek 1,58, 2. Šťastný 1,46
dálka - 4. Vlasák 4,67, 5. pekárek 4,53, 6. Šťastný 4,51
disk - 1. Morong 34,94, 5. Doupovec 22,03
juniorky
disk - 2. Neumannová 30,82
kladivo - 2. Neumannová 25,92
dorostenky
100 m - 2. Gallová 13,34, 3. Jonášová S. 13,52
200 m - 5. Jonášová S. 28,40
800 m - 1. Jonášová T. 2:36,61
4 x 100 m - 1. Gallová, Teplanová, Kuthanová, Jonášová S. 54,60
výška - 1. Gallová 1,51
dálka - 1. Gallová 4,93, 3. Teplanová 4,61, 5. Kuthanová 4,42
disk - 3. Krajčová 26,97, 6. Teplanová 20,03
kladivo - 1. Krajčová 47,86
oštěp - 4. Krajčová 25,30
žákyně
60 m - 2. Kosielská 8,11, 5. Bartoňková 8,48
150 m - 1. Kosielská 19,38
800 m - 6. Dudešková 2:55,11
4 x 60 m - 1. Kosielská, Bartoňková, Rozmahelová, Svobodová 31,77,
                5. Hekrlová, Jeřábková, Kourková, Jurková 34,33
výška - 1. Tomková 1,51, 2. Rozmahelová 1,42, 3. Keliarová 1,42, 5. Kloudová 1,39
dálka - 1. Kosielská 5,35, 5. Jurková 4,53
disk - 4. Bartoňková 25,69
kladivo - 2. Ferfecká 14,78

Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.

Vratislav Fišera